




Дитячий електромобіль двомісний Джип M 4170EBLRS-11(24V) r/u2,4G з регулюванням сидіння Чорний
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| РОЗМІРИ МОБІЛЯ | довжина | 150см |
| ширина | 94см | |
| висота | 77см | |
| МОТОР | КІЛЬКІСТЬ/V/RPM | 4шт / 24V / RPM12000 |
| БАТАРЕЯ | V/AH | 12V7AH |
| КІЛЬКІСТЬ | 2 | |
| ЧАС НА ЗАРЯДКУ | 8-12ч | |
| ЧАС НА ЇЗДУ | 1-2год | |
| ЗАРЯДКА | V/mA | 24V 1000mA |
| Штекер | круглий одинарний | |
| ДОПУСНІСТЬ НАВАНТАЖЕННЯ | ЗА ВАГОЮ | до 100 кг |
| ПО ВІКУ | 3-8років | |
| СТАРТ | КНОПКА | + |
| ЗВУК ПРИ СТАРТІ | + | |
| ПОВІЛЬНИЙ СТАРТ | + | |
| ПОВІЛЬНИЙ СТОП | + | |
| КІЛЬКІСТЬ ШВИДКОСТЕЙ | В МАШИНІ | 2 |
| НА ПУЛЬТІ | 3 | |
| ПЕРЕКЛЮЧЕННЯ ШВИДКОСТЕЙ | ТУМБЛЕР | + |
| ШВИДКІСТЬ | км/год | 3-5 км/год |
| РУХ ВПЕРЕД НАЗАД | ВАЖІЛЬ | + |
| СВІТЛО | ФАРИ ПЕРЕДНІ | + |
| ФАРИ ЗАДНІ | + | |
| ТУМБЛЕР ВКЛ/ВИКЛ СВІТЛА | + | |
| ЗВУК | РЕГУЛЮВАННЯ ГУЧНОСТІ | + |
| ЧІП | англ | |
| СИГНАЛ НА РУЛІ | + | |
| ДОП. КНОПКИ НА ПАНЕЛІ | MP3 | + |
| SD | слот+карта пам'яті | |
| USB | + | |
| ІНДИКАТОР БАТАРЕЇ | + | |
| ПУЛЬТ КЕРУВАННЯ | 2,4G | + |
| BLUETOOTH(STOP BUTTON) | + | |
| СИДІННЯ | РЕГУЛОВАНЕ БЛИЖЧЕ ДАЛІ | так / 5 положень |
| 1/2-місне | 2-х місне | |
| РЕМЕНІ БЕЗПЕКИ | 2шт (2-х точкові) | |
| ШКІРА | + | |
| КОЛІСА | ЄВА | + |
| РОЗМІР КОЛЕСА/ДИСКА | 40см/20см | |
| Корпус | Фарбований | + |
| КОРОБКА | КІЛЬКІСТЬ ШАРІВ | 7 |
| КОЛІР КАРТОНУ (БІЛИЙ/КОРИЧНЕВИЙ) | коричневий | |
| ДОП. ФУНКЦІЇ | ДВЕРІ ВІДКРИВАЮТЬСЯ У СТОРОНИ | + |
| КОНДИЦІОНЕР | так (тумблер ВКЛ/ВИКЛ) | |
| Амортизатори | передні/задні | |
| КОРОБКА (БРУТТО/НЕТТО/РАЗМІР) | 48,5 кг / 42 кг / 148,5 -83,5-45см | |
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 42 кг |
| Висота | 77 см |
| Ширина | 94 см |
| Довжина | 155 см |
| Діаметр передніх коліс | 400 мм |
| Діаметр задніх коліс | 400 мм |
| Ширина передніх коліс | 200 мм |
| Ширина задніх коліс | 200 мм |
| Ширина по дзеркалах | 100 см |
| Основні | |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Тип | Електромобіль |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Кількість двигунів | 4 шт. |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип кузова | Джип |
| Особливості | Амортизатор, Лобове скло, Ремені безпеки, Регульоване сидіння, Світлові ефекти, Передні фари, Відчиняємі дверцята, Мелодії, Звукові ефекти, MP3-роз'єм, Дзеркала заднього виду |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 2 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Захисний бампер | Спереду |
| Виробник | Jeep |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Потужність двигуна | 76 Вт |
| Час зарядки | 8 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Запас ходу без підзарядки | 2 хв |
- Ціна: 26 082 ₴





