




Дитячий електромобіль двомісний Джип Bambi Toyota Tundra JJ2255EBLR-2 Чорний
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий електромобіль JJ2255EBLR-2 - стильний чорний позашляховик. Цей джип просто заворожує погляд своїм продуманим дизайном.
Двері електромобіля відкриваються, а багажник відкидається.
У джипа є функціональні верхні фари, які працюють від 4-х батарейок AA (в комплект поставки батарейки не входять).
Машина може рухатися в діапазоні швидкостей від 2,5 до 7км / год.
| РОЗМІРИ МОБІЛЯ | довжина | 158см |
| ширина по дзеркалах / по колесах | 95см / 88см | |
| висота | 86см | |
| МОТОР | КІЛЬКІСТЬ | 2шт / 24V / RPM20000 |
| батарея | V / AH | 24V7AH |
| КІЛЬКІСТЬ | 1 | |
| Зарядка | RPM | 24V / 1A |
| штекери | круглий одинарний | |
| ДОПУСТИМІСТЬ НАВАНТАЖЕННЯ | ЗА ВАГОЮ | до50кг |
| ЗА ВІКОМ | від 3-х років | |
| СТАРТ | тумблер | + |
| ЗВУК ПРИ СТАРТ | + | |
| Повільний СТАРТ | + | |
| Повільний СТОП | + | |
| КІЛЬКІСТЬ ШВИДКОСТЕЙ | В МАШИНІ | 2 |
| У пульті | 3 | |
| 2,5-7км / ч | ||
| ПЕРЕМИКАННЯ ШВИДКОСТЕЙ | ВАЖІЛЬ | + |
| РУХ ВПЕРЕД НАЗАД | ВАЖІЛЬ | + |
| СВІТЛО | ФАРИ ПЕРЕДНІ | + |
| ФАРИ ЗАДНІ | + | |
| ВЕРХНІ ФАРИ | да / кнопка вмикання / вимикання - працюють від 4-х батарейок АА (у комплект не входять) | |
| ЗВУК | РЕГУЛЮВАННЯ ГУЧНОСТІ | + |
| ЧІП | англ | |
| МУЗИКА | + | |
| КЕРМО | сигнал / звук мотора - працює від 2-х батарейок АА (у комплект не входять) | |
| ДОД. КНОПКИ НА ПАНЕЛІ | MP3 | + |
| SD | слот + карта пам'яті | |
| USB | + | |
| ІНДИКАТОР БАТАРЕЇ | + | |
| ПУЛЬТ КЕРУВАННЯ | 2,4G |
+ |
| BLUETOOTH (STOP BUTTON) | + | |
| СИДІННЯ | РЕМЕНІ БЕЗПЕКИ | + |
| ШКІРА | + | |
| КОЛЕСА | ЕВА | + |
| РОЗМІР КОЛЕСА / ДИСКУ | 34см / 21,5 см | |
| КОРПУС | ЗВИЧАЙНИЙ | + |
| КОРОБКА | КІЛЬКІСТЬ ШАРІВ | 7 |
| КОЛІР КАРТОНУ (БІЛИЙ / КОРИЧНЕВИЙ) | білий | |
| НАЯВНІСТЬ КОЛЬОРОВОГО ПОСТЕРА | + | |
| ДОД. ФУНКЦІЇ | ДВЕРІ ВІДЧИНЯЮТЬСЯ У СТОРОНИ | + |
| відкидається багажник | + | |
| КОРОБКА (БРУТТО / НЕТТО / РОЗМІР) | 52кг / 42кг / 159,5-79-58см | |
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 86 см |
| Ширина | 95 см |
| Довжина | 158 см |
| Діаметр передніх коліс | 340 мм |
| Діаметр задніх коліс | 340 мм |
| Ширина передніх коліс | 215 мм |
| Ширина задніх коліс | 215 мм |
| Ширина по дзеркалах | 95 см |
| Ширина по колесам | 88 см |
| Основні | |
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Тип | Електромобіль |
| Максимальна швидкість | 7 км/год |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип кузова | Джип |
| Особливості | Регулятор гучності, Дзеркала заднього виду, Світлові ефекти, Передні фари, Відчиняємі дверцята, Мелодії, Звукові ефекти, MP3-роз'єм, Ремені безпеки |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 2 |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Захисний бампер | Спереду |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Напруга акумулятору | 24 В |
| Потужність двигуна | 200 Вт |
| Час зарядки | 8 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Запас ходу без підзарядки | 2 хв |
- Ціна: 29 118 ₴

