




Підлітковий квадроцикл HB-EATV1000Q-3ST (MP3) V2 мотор 1000W/4акум12V / 12AH Червоний
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| ОСНОВНІ ТЕХНІЧНІ | РОЗМІРИ КВАДРОЦІКЛА (Д/Ш/В) | 119 см/69 см/81 см |
| ХАРАКТЕРИСТИКИ | ||
| РОЗСТУПАННЯ МІЖУ ПРОСЯМИ | 76 см | |
| ВИСОТА ДО СИДЕНЬЯ | 53 см | |
| ВИСОТА ВІД ПІДСТАВКИ ДЛЯ НІГ ДО СИДЕНЬЯ | 34 см | |
| РАМА | метал | |
| РУЛЬ | 81 см | |
| ТОРМОЗ | дисковий | |
| СТОЯНОЧНИЙ ТОРМОЗ | + | |
| ГЛАВНА ПЕРЕДАВКА | ланцюгова | |
| МОТОР | КОЛ-ВО | 1/1000W/48V |
| БАТАРЕЯ | V/AH | 12V/12AH |
| КОЛ-ВО | 4 | |
| ВРЕМЯ НА ЗАРЯДКУ | 8-10ч | |
| ВРЕМЯ НА ЕЗДУ | 1 год | |
| ЗАРЯДКА | 48V/2,5A | |
| ШТЕКЕР | круглий із трьома отворами | |
| ДОПУСТІСТЬ НАГРУЗКИ | ПЗ ВЕСУ | до 65кг |
| СТАТ | ПОВОРОТ КЛЮЧА | + |
| РУЧКА ГАЗА | + | |
| КОЛ_ВО СКОРОСТІВ | У КВАДРОЦІКЛІ | 2 |
| СКОРОСТЬ | км/год | до 26,5 км/год |
| ПЕРЕМИКЕННЯ СКОРОСТІВ | КЛЮЧ | + |
| МАКСИМАЛЬНА ШВИДКІСТЬ | до26,5 км/год | |
| КЕРУВАННЯ ШКОРСТЮ (ПЕДАЛЬ, РУЧКА ГАЗА) | ручка газа | |
| РУХ ВПЕРЕД НАЗАД | РЫЧАГ | + |
| СВІТЛО | ФАРЫ ПЕРЕДАННЯ | + |
| ФАРЫ ЗАДНИЕ | + | |
| КНОПКА ВКЛ/ВЫКЛ СВЕТА | + | |
| ІНДИКАТОР БАТАРЕЇ | + | |
| SD | + | |
| BLUETOOTH | + | |
| FM | + | |
| ЗВУК | СИГНАЛ НА РУЛІ | + |
| СИДКА | 1/2-місний | 1-местное |
| ПВХ | + | |
| КОЛЕСА | РЕЗИНА (надувне) | + |
| РОЗМІР КОЛЕСА/ДИСКА | 33,5 см/17см | |
| КОРПУС | ШВИДКЕ | + |
| МАТЕРІАЛ | пластик | |
| КОРОБКА | КОЛ_ВО СЛОЄВ | 5 |
| КОЛІРТОНА (БІЛИЙ/КОРІЧНИЙ) | коричневий | |
| НАЛИЧІ МЕТАЛІЧНОГО КАРКАСУ | + | |
| АМОРТИЗАТОРИ | НАЛИЧІ та КОЛ_ВО | 2 передніх/1задній (з регулюванням жорсткості) |
| КОРОБКА (БРАТТО/НЕТТО/РАЗМЕР) | 65 кг/57 кг/116-68-52см | |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Квадроцикл |
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Максимальна швидкість | 26.5 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 65 кг |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Амортизатор, Регулятор гучності, FM-приймач, Світлові ефекти, Передні фари, Мелодії, Звукові ефекти, MP3-роз'єм |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Матеріал коліс | Гума |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Захисний бампер | Спереду |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 119 см |
| Ширина | 69 см |
| Висота | 81 см |
| Вага | 57 кг |
| Діаметр передніх коліс | 335 мм |
| Діаметр задніх коліс | 335 мм |
| Ширина передніх коліс | 170 мм |
| Ширина задніх коліс | 170 мм |
| Відстань від сидіння до педалей | 34 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 1000 Вт |
| Ємність акумулятору | 12 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Запас ходу без підзарядки | 2 хв |
| Час зарядки | 10 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
- Ціна: 25 530 ₴



