




Електромобіль Bambi M 4055ALS-7 зі шкіряними сидіннями Жовтогарячий
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| РОЗМІРИ МОБІЛЯ | довжина | 173 см |
| ширина по дзеркалах/по колесах | 95 см/105 см | |
| висота | 70см | |
| МОТОР | 1шт/ 24V / 180W | |
| БАТАРЕЯ | V/AH | 24V/7AH |
| КОЛ-ВО | 1 | |
| ЗАРЯДКА | V/mA | 28,8V/500mA |
| ДОПУСТІСТЬ НАГРУЗКИ | ПЗ ВЕСУ | до 100кг |
| ПО ВОЗРАСТУ | от 6-ти лет | |
| СТАТ | ПОВОРОТ КЛЮЧА | + |
| ЗВУК ЗА СМАКУ | + | |
| ПЕДАЛЬ ГАЗА | + | |
| ТОРМОЗ | педаль | |
| РУЧНИК | + | |
| КОЛ_ВО СКОРОСТІВ | В МАШИНІ | 2 |
| ПЕРЕМИКЕННЯ СКОРОСТІВ | КНОПКА | + |
| СКОРОСТЬ | км/год | 13-15,5 км/год |
| РУХ ВПЕРЕД НАЗАД | РЫЧАГ | + |
| СВІТЛО | ФАРЫ ПЕРЕДАННЯ | + |
| ФАРЫ ЗАДНИЕ | + | |
| ПЕРЕДНІЙ БАМПЕР | + | |
| ТУМБЛЕР ВМИК/ВИМИК СВІТА | + | |
| ЗВУК | РЕГУЛЬУВАННЯ ГРОМКОСТИ | + |
| ЧИП(КИТ/АНГЛ) | англ | |
| МУЗИКА | + | |
| СИГНАЛ | + | |
| ДОП. КНОПКИ НА ПАНЕЛІ | MP3 | + |
| BLUETOOTH | + | |
| USB | + | |
| ІНДИКАТОР БАТАРЕЇ | + | |
| СИДКА | 1/2-місний | 2 |
| РЕМЕНІ БЕЗПЕКИ | 2 шт. 2-точкові | |
| КОЖА | + | |
| КОЛЕСА | РЕЗИНА (надувне) | + |
| РОЗМІР КОЛЕСА/ДИСКА | 33см/24,5см | |
| КОРПУС | КРАЩИЙ | + |
| КОРОБКА | КОЛ_ВО СЛОЄВ | 7 |
| КОЛІРТОНА (БІЛИЙ/КОРІЧНИЙ) | коричневий | |
| ДОП. ФУНКЦІЇ | ДВЕРІ ОТКР у СТОРОНИ | + |
| РУЧКА-ЧОМОДАН для зручного переміщення | + | |
| КАПОТ ВІДКРИВляЄТЬСЯ | + | |
| РУЛЬ РЕГУЛЮЄТЬСЯ ДОСКОНАЮ СИДЕНЬЮ | + | |
| КОРОБКА (БРАТТО/НЕТТО/РАЗМЕР) | 71,6 кг/58кг/173-94-54см | |
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 58 кг |
| Висота | 70 см |
| Ширина | 105 см |
| Довжина | 173 см |
| Діаметр передніх коліс | 330 мм |
| Діаметр задніх коліс | 330 мм |
| Ширина передніх коліс | 245 мм |
| Ширина задніх коліс | 245 мм |
| Ширина по дзеркалах | 95 см |
| Ширина по колесам | 105 см |
| Основні | |
| Виробник | Bambi |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Тип | Електромобіль |
| Максимальна швидкість | 15.5 км/год |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Колір | Помаранчевий |
| Стан | Новий |
| Тип кузова | Легковий автомобіль |
| Особливості | Амортизатор, Регулятор гучності, Світлові ефекти, Передні фари, Мелодії, Звукові ефекти, MP3-роз'єм |
| Матеріал коліс | Гума |
| Матеріал сидіння і спинки | Натуральна шкіра |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 2 |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Напруга акумулятору | 24 В |
| Потужність двигуна | 180 Вт |
| Час зарядки | 10 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Запас ходу без підзарядки | 2 хв |
- Ціна: 43 516 ₴





