




Дитячий електромобіль HB-EATV1500Q2-5 MP3/світло/музика 1500W Салатовий
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні технічні | РОЗМІРИ КВАДРОЦИКЛА | д157см / ш93см / в102см |
| ХАРАКТЕРИСТИКИ | ||
| ВІДСТАНЬ МІЖ ОСЯМИ | 96см | |
| ВИСОТА ДО СИДІННЯ | 72см | |
| ВИСОТА ВІД ПІДСТАВКИ ДЛЯ НІГ ДО СИДІННЯ | 45см | |
| РАМА | метал | |
| ВИСОТА ДО КЕРМА | 96см | |
| ТОРМОЗ | ручний | |
| СТОЯНКОВЕ ГАЛЬМО | + | |
| ЗАДНИЙ БАГАЖНИК | + | |
| МОТОР | 1шт / 1500W / 60V | |
| батарея | V / AH | 12V / 20AH |
| КІЛЬКІСТЬ | 5 | |
| Зарядка | 60V / 2,5A | |
| штекери | круглий з трьома отворами | |
| ДОПУСТИМІСТЬ НАВАНТАЖЕННЯ | ЗА ВАГОЮ | до 120кг |
| СТАРТ | ПОВОРОТ КЛЮЧА | + |
| РУЧКА ГАЗУ | + | |
| КОЛЬКІСТЬ ШВИДКОСТЕЙ | У КВАДРОЦИКЛА | 4 |
| ШВИДКІСТЬ | км / год | до 48км / год |
| ПЕРЕМИКАННЯ ШВИДКОСТЕЙ | КНОПКА | + |
| РУХ ВПЕРЕД НАЗАД | тумблер | + |
| СВІТЛО | ФАРИ ПЕРЕДНІ | + |
| ФАРИ ЗАДНІ | + | |
| КНОПКА вмикання / вимикання СВІТЛА | + | |
| ЗВУК | МУЗИКА | + |
| СИГНАЛ | + | |
| ДОДАТКОВІ НА ПАНЕЛІ | ІНДИКАТОР БАТАРЕЇ | + |
| ЧАС | + | |
| ШВИДКІСТЬ | + | |
| FM | + | |
| BLUETOOTH | + | |
| SD | слот + карта пам'яті | |
| СИДІННЯ | 1/2-місне | 1 / м'яке |
| КОЛЕСА | РЕЗИНА | надувне |
| передні | 45см / ширина 16см | |
| задні | 44см / ширина 19см | |
| КОРПУС | ЗВИЧАЙНИЙ | + |
| КОРОБКА | КОЛЬКІСТЬ ШАРІВ | 7 |
| КОЛІР КАРТОНУ (БІЛИЙ / КОРИЧНЕВИЙ) | коричневий | |
| НАЯВНІСТЬ МЕТАЛЕВОГО КАРКАСУ | + | |
| АМОРТИЗАТОРИ | НАЯВНІСТЬ і КОЛЬКІСТЬ | 2 передніх / 1 задній |
| КОРОБКА (БРУТТО / НЕТТО / РОЗМІР) | 142кг / 129кг / 143-83-64см | |
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 102 см |
| Ширина | 93 см |
| Довжина | 157 см |
| Діаметр передніх коліс | 450 мм |
| Діаметр задніх коліс | 440 мм |
| Ширина передніх коліс | 160 мм |
| Ширина задніх коліс | 190 мм |
| Відстань від сидіння до педалей | 72 см |
| Основні | |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 12 років |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Тип | Електромобіль |
| Максимальна швидкість | 40 км/год |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Колір | Салатний |
| Стан | Новий |
| Тип кузова | Квадроцикл |
| Особливості | FM-приймач, Світлові ефекти, Передні фари, Мелодії, Звукові ефекти, MP3-роз'єм |
| Матеріал коліс | Гума |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Захисний бампер | Спереду |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Ємність акумулятору | 20 А. г |
| Напруга акумулятору | 2.5 В |
| Потужність двигуна | 60 Вт |
| Зарядний пристрій | Так |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
- Ціна: 66 976 ₴



