




Котушка рибальська безінерційна Kalipso MONZA 5000FE
Котушка безінерційна Kalipso MONZA 5000FE
Безінерційні котушки — одні з найпопулярніших і універсальних снастей у сучасній спінінговій ловлі хижака. Вони прості в користуванні, їх застосування мінімізує утворення бороди, у разі використання безінерційної котушки рибалка може досягати потрібної дистанції закидання як із легкими, так і з важкими приманками.
Катушка Kalipso Monza – бюджетна котушка, спеціально розроблена для фідерного та донного лову. Потужна та досить надійна, що заслужила почесне звання — «народний вибір».
Потужна та надійна рибальська котушка, яка завдяки поєднанню вдалих характеристик, оптимально підійде для фідерного та донного лову.
Головна пара котушки: тягова шестірня виготовлена з алюмінію, відома латунна. Діаметр тягової шестерні 32 мм. Тяга на фрикціон — 12 кг.
Механізм котушки розміщений у легкому корпусі з ударостійкого пластику.
Низькопрофільна шпуля дає змогу обходитися без бекінгу або мінімізувати його.
Плавне регулювання фрикціону дає змогу виставити гальмівне зусилля з високою точністю.
Основні переваги:
- Невелика вага
- Міцний пластиковий корпус
- Головна пара з алюмінію та латуні.
- Миттєвий стопор зворотного ходу.
- Дрібна суцільнометалева шпуля з пластиковою кліпсою.
- Якісне укладання волосіні.

Основними матеріалами для виготовлення корпусу та зовнішніх елементів безінерційної рибальської котушки слугує вуглепластик і метал. Якщо рибалка бажає вибрати модель для ультралайту та лайту — найкращим вибором тут будуть котушки з графітовим корпусом. У разі потреби купити надійну безінерційну котушку для спінінга, варто віддати перевагу модифікаціям із металевим корпусом. Матеріал корпусу та ротора виробу істотно визначає її вагу, який важливо враховувати в загальній збалансованості снасті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kalipso |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Безінерційна |
| Вага | 407 г |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Фрикційне гальмо | Передній |
| Шпуля | Алюмінієвий сплав |
| Передавальний коефіцієнт | 4.9 |
| Розташування рукоятки | Універсальне |
| Розмір | 5000 |
| Особливості | Антиреверс, Система вільного ходу, Протизакручиваючий ролік лісовкладача |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Підшипники | |
| Кулькові підшипники | 4 |
| Роликові підшипники | 1 |
| Ємність шпулі | |
| Довжина волосіні | 120 м |
| Діаметр волосіні | 0.35 мм |
- Ціна: 1 104 ₴
