



Трюковий самокат для стрибків Maraton Turbo підлітковий 28 см колеса
Трюковий самокат для стрибків Maraton Turbo
Трюковий самокат Turbo це топова модель від українського імпортера спортивного та екстремального транспорту Maraton. Ця компанія працює в Україні вже понад 25 років!
Самокат трюковий Turbo чудово підходить людям, які вже мають невеликий досвід у катанні. Але також це гарний старт для новачків, чим краще самокат, тим легше на ньому вчитися кататися. Ця модель це ідеально рішення Ціна/Якість.
Кермо високе, що буде зручно для райдерів трохи вище, ніж середнє зростання. А це вже досить великий плюс. Висота керма від платформи стане 75 см.
Сам кермо самокат для трюків кріпитися до рами хомутом на трьох затискачах. А його спеціальна форма розподіляє всі навантаження під час катання рівномірно по всій поверхні керма, що запобігає тріщинам.
Платформа 48*10.5 см комфортна практично для будь-якого райдера. Також вона покрита спеціальним наждачним покриттям. Щоб збільшити зчеплення з підошвою та рамою.
Модель Turbo – трюковий самокат з класичними колесами діаметром 100 мм. Але основою їх є металева міцна вісь. Підшипник класу abec7 — міцний і перевірений.

Характеристики
| Назва модифікації | Трюковий самокат для стрибків Maraton — Turbo |
|---|---|
| Бренд | Maraton |
| Довжина всього самоката | 63 см |
| Довжина платформи | 48 см |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Ширина платформи | 10,5 см |
| Діаметр коліс | 100 мм |
| Ширина коліс | 28 мм |
| Подшипники | abec7 |
| Матеріал коліс | Полиуретан (PU) |
| Максимальна висота керма платформа-поверхня | 75 см — 85 см |
| Вік | 7-35 років |
| Особливості | Для дорослих |
| Вес самоката | 2 кг |
| Ширина керма | 50 см |
| Тип | Трюковий |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maraton |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Без обмежень |
| Тип | Трюковий |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 2 |
| Стан | Новий |
| Висота рульової стійки | 85 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне навантаження | 10 |
| Діаметр колеса | 2800 |
- Ціна: 2 024 ₴
