Фітнес-батут із ручкою IronMaster для джампінг 50" 127 см для стрибків
Батут для фітнесу з ручкою 127 см IronMaster
З таким батутом відкриваються нові можливості для вправ. Ручка тренажера регулюється за висотою індивідуально під зріст дитини або дорослого.
Джампінг фітнес: користь занять на батуті для дорослих і дітей
Фітнес на батуті (або джампінг) — чудова можливість згадати дитинство й одночасно поліпшити фізичний та емоційний стан. Унікальну програму тренувань на снаряді для стрибків розробили чеські інструктори 2000 року. На той момент засновникам джампінг фітнесу Яне Вільний і Томасу Бур'янеку було відповідно 17 і 21 рік. Початок усього з того, що до молодих людей зверніться знайома з проханням допомогти їй схуднути. Помітивши в неї вдома батут, пара вирішила його вдосконалити, приробивши ручку. Так з'явилася перша модель пристрою для занять.
Що потрібно для занять джампінг фітнесом?
Для тренувань на батуті Яна та Томас розробили особливий комплекс силових і аеробних вправ. Перші заняття інструктори проводили в колі родичів і друзів, а 2001 року відкрили спортивний центр у Таборі. Як показала практика, схуднення за новою методикою відбувалося швидше, ніж після тренувань із обтяженнями. Джампінг фітнес виявився удвічі ефективнішим від піших прогулянок і занять гімнастикою.
Для занять «стригатим» фітнесом потрібен маленький батут із ручкою. Важить такий снаряд трохи більш ніж 10 кг, його діаметр — 120-130 см. Каркас у формі правильного восьмигранника, ніжки та знімна ручка пристрою виготовлені з міцного металу, здатного витримувати щоденні багатогодинні навантаження. Полотно батута SkyJumping виготовлене зі зносостійкої стрейч-тканини американського виробництва. Усередині каркаса матеріал кріпиться гумовим армованим тросом. На ніжках є гумові наконечники: вони запобігають дряпанню підлоги та зміщенню снаряда під час стрибків. Батут для фітнесу витримує навантаження до 120 кг.
Шість причин зайнятися джампінг фітнесом
Фітнес на батуті, як будь-яке кардіотренування, позитивно впливає на роботу серцево-судинної системи. Такі заняття сприяють поліпшенню лімфо- та кровотоку, збільшують об'єм легкого та нормалізують кисневий обмін. Фізична активність, що супроводжується рясним потовиділенням, чинить очисну дію, чим запобігає процесам передчасного старіння. Завдяки джампінг фітнесу знижується вага, приходять у тонус м'язи тіла. Тренування підвищують витривалість.
Порівнюючи з іншими видами спорту, джампінг має низку переваг:
- Стрибки на батуті приносять стільки задоволення, що з лишком замінює сеанси психотерапії. Джампінг покращує настрій, підвищує самооцінку, змінює світсприйняття.
- Такий тип фітнесу розв'язує проблему із зайвою вагою швидше, ніж силовий тренінг.
- Джампінг запобігає плоскостопості, зміцнює колінні та гомілковостопні суглоби, а також м'язи кора, що відповідають за стабілізацію таза, стегон і хребта.
- Завдяки амортизувальному ефекту батута знижується ймовірність травмуватися під час тренування. Джампінг безпечніший за кросфіт, біг та інші аеробні навантаження.
- Стрибки на батуті тренують вестибулярний апарат, покращують координацію рухів. Саме тому в другій половині минулого століття їх містять у програмі підготовки астронавтів.
- Займатися спортом на батуті можна як дорослим, так і дітям. Джампінг для дитини — можливість поєднати корисне з приємним.
Кому протипоказаний фітнес на батуті? Джампінгом не можна тренуватися вагітним, особам із серцевими та судинними захворюваннями, які мають патології дихальних органів. Стрибки можуть заподіяти шкоди, якщо є глаукома, захворювання опорно-рухового апарату, нервової системи. Тренування небажано відвідувати в період сильного прояву хвороби або загострення хронічної хвороби.
Якщо вас стомлюють одноманітні заняття в спортзалі, набридло рахувати кілометри на біговій доріжці, а ранкова зарядка знідеться в страшному сні, стрибки на батуті — те, що вам потрібно. Цей порівняно новий, вид фітнесу підходить людям будь-якого віку та рівня підготовки. Доведено, що щоденні стрибки на батуті впродовж 20 хвилин уповільнюють процес старіння. Цьому свідчить експеримент, який був проведений у Каліфорнії відомим фізіологом Джеймсом Уайтом.
Лікар запропонував групі літніх жінок, які ведуть пасивний спосіб життя регулярно виконувати стрибки на батуті. Після цього було виявлено, що ці жінки дуже швидко скинули вагу, позбулися мішків під очима та зморщок, подрібнювачі. Річ у тім, що регулярні вправи на батуті сприяють активному виведенню шлаків і токсинів з організму. Адже саме токсини, накопичуючись через малорухливий спосіб життя, чинять на нас руйнівний вплив, прискорюючи процеси старіння. Стрибки на батуті забезпечують правильний рух лімфи, яка і виводить шкідливі шлаки.
Для тих, хто мріє робити стрибки на батуті або вже активно стрибає. Перед заняттями зробіть розминку. Краще хвилин п'ять пострибувати зі скакалкою. Також дуже гарні стрибки з підтягуванням ніг до грудей. Така розминка потрібна для того, щоб гарненько підготувати суглоби до тренування, адже їх дуже легко потягнути. Спробуйте спочатку не стрибати на батуті занадто високо, робіть вправи на невеликій висоті. Не поспішайте та не панікуйте, якщо щось не виходить! Ваше завдання — навчитися відчувати впевненість на сітці та в повітрі. Стрибки на батуті вимагають чудової координації, тому необхідно вміти зберігати рівновагу, бути зібраною та вміти концентруватися на виконуваному русі.
Він може як звичайним, так і з захрещенням гомілки, з високим підйомом колін перед собою. Проробляти не тільки м'язи ніг і сідниць, а й живіт допомагають вправи «твист». Так називають стрибки на двох ногах із поворотами тазу.
Вправи на батуті для дітей спрямовані насамперед на вироблення рівноваги. Малюк, який тільки знайомиться зі спортивним снарядом, має сидіти у центрі, поки дорослий розгойдує полотно. Наступний етап — дитина встає, розставивши ноги на ширину плечей, руки кладе на пояс. Під час стрибка він зводить ступні разом і приземляється в центр. Потім, вистрибуючи, знову розставляє ноги. На батуті можна бігти, стрибати сидячи або на четвереньках. Ускладнений біг супроводжується поперемінним підйомом ніг.
За допомогою професійної техніки вам вдасться втілити ефективні комбінації вправ під запальну музику, в сприятливій домашній атмосфері.
Наша команда рекомендує вам якнайшвидше й без коливань придбати та почати заняття джампінгом на батуті для дорослих, позаяк це неабияк поліпшить вашу фігуру і ви заодно спробуєте щось нове та захопливе.
Характеристики:
- - матеріал: метал, нейлон.
- - тип: пружинний.
- - матеріал рами: метал.
- - кількість опор: 6шт. ( висота 20 см)
- - кількість опор для нахилу батута: 2 щіт. ( висота 32 см)
- - діаметр із захисним чохлом: 127 см.
- - розмір ручки: 93*88 см.
- - максимальний вага користувача: 140 кг.
- - вага батута: 12,5кг.
- - вага батута з упаковкою: 13,2
Є кольори: чорний, оранжевий.
Основні атрибути | |
---|---|
Виробник | IronMaster |
Країна виробник | Тайвань |
Діаметр батута | 127 см |
Висота з сіткою | 32 см |
Максимальне навантаження | 140 кг |
Колір | Чорний |
Кількість опор | 2 (шт) |
Конструкція | Кругла |
Стан | Новий |
Користувальницькі характеристики | |
Вікова група | Для дорослих |
- Ціна: 4 300 ₴