


Шезлонг c подушкою 200х74 см до 110 кг
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шезлонг c подушкою 9006
Розкладний шезлонг з розширеним кутом від 90 до 150 градусів. Цей шезлонг може бути використаний як справжня розкладачка. Максимальний вагу, на яку розрахований цей шезлонг, становить 110 кг.
У конструкції є особлива система вигляді кільця, яка призупиняє пружинне пристрій.

Характеристики шезлонга:
| Матеріал | ПВХ + терилен |
| Розміри | 200х74 см |
| Профіль круглий | D=25mm |
| Максимальне навантаження | 110 кг |
| Колір | коричневий |


| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Ширина | 74 см |
| Довжина | 200 см |
| Основні | |
| Країна виробник | Китай |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | террилен |
| Колір (відтінок) меблів | в асортименті |
| Подушка-підголівник | Да |
- Ціна: 3 358 ₴
