




Шезлонг туристичний HY-8009-3 розкладачка крісло лежак 200*68
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шезлонг HY-8009-3
Розкладний шезлонг з розширеним кутом від 90 до 150 градусів. З легкістю може використовуватися в якості повноцінного розкладачки. Максимальний вагу, на яку розрахований цей шезлонг, становить 100 кг.
У конструкції є система призупинення пружинного пристрою.
Характеристики шезлонга:
| Матеріал | терилен |
| Розміри | 200х68 |
| Діаметр | 22/ 20/ 19 мм |
| Товщина трубки | 1 мм |
| Колір | В асортименті |
| Вага | 7,5 кг |


| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Ширина | 68 см |
| Довжина | 200 см |
| Основні | |
| Країна виробник | Китай |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | террилен |
| Колір (відтінок) меблів | в асортименті |
| Подушка-підголівник | Да |
| Комплектація підлокітниками | Немає |
- Ціна: 3 220 ₴

